339 Views
1998Ιωνάς Γιώργος3ή ΘέσηΕυρώπης W.T.FΟλλανδία
1998 Καρπαθάκη Μαρία5ή ΘέσηΕυρώπης W.T.F Ολλανδία
1998 Καρπαθάκη Μαρία 2ή Θέση Παγκόσμια CISMΑμερική
1998 Ντούσης Νικόλαος 5ή Θέση Ευρώπης W.T.F Ολλανδία
1998 Ψαλλίδα Αδαμαντία 2ή Θέση Παγκόσμια W.T.FΤουρκία
1998 Θεοδωρίδου Μαρίνα 2ή Θέση Πανελλήνιο ΠρωτάθλημαE/N
1998 Ιωνάς Γιώργος 1ή Θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Α/Γ
1998 Καρπαθάκη Μαρία 1ή Θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Α/Γ
1998 Κουρεντής Κωνσταντίνος 3ή Θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα E/N
1998 Ντούσης Νικόλαος 1ή Θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Α/Γ
1998 Ψαλλίδα Αδαμαντία 1ή Θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα E/N
1999Καρανίκα Ελένη 1ή Θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα E/N
2000 Ιωνάς Γιώργος 1ή Θέση Ευρώπης W.T.F Πάτρα
2000 Καρπαθάκη Μαρία 4ή Θέση Παγκόσμια CISM Κορέα
2000 Ιωνάς Γιώργος 1ή Θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Α/Γ
2000 Καρανίκας Θ. 1ή Θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα E/N
2000 Καρπαθάκη Μαρία 1ή Θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Α/Γ
2000 Κουρεντής Κωνσταντίνος 1ή Θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα E/N
2001Βασιλακάκος Βασίλης 2ή Θέση Βαλκανίων W.T.FΑθήνα
2001 Ζώτος Χρήστος 2ή Θέση Βαλκανίων W.T.F Αθήνα
2001 Θεοδωρίδου Μαρίνα 1ή Θέση Βαλκανίων W.T.F Τουρκία
2001 Βασιλακάκος Ευάγγελος 2ή Θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα E/N
2001 Ζώτος Χρήστος 2ή Θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα E/N
2001 Θεοδωρίδου Μαρίνα 2ή Θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Α/Γ
2001 Ντούσης Σταύρος 3ή Θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Α/Γ
2002 Ιωνάς Γιώργος 1ή Θέση Ευρώπης W.T.F Τουρκία
2002 Ιωνάς Γιώργος 1ή Θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Α/Γ
2002 Ντούσης Σταύρος 3ή Θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Π/Κ
2003 Ψαλλίδα Αδαμαντία 2ή Θέση Βαλκανίων W.T.F Τουρκία
2003 Ψαλλίδα Αδαμαντία 2ή Θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Α/Γ
2004 Ψαλλίδα Αδαμαντία 2ή Θέση Ευρώπης W.T.F Νορβηγία
2004 Ντούσης Σταύρος 3ή Θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Α/Γ
2004 Ψαλλίδα Αδαμαντία 1ή Θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Α/Γ
2005 Κουρεντής Κωνσταντίνος 3ή Θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Α/Γ
2005Παρασίδης Ελευθέριος 1ή Θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Π/Κ
2005Παρασίδης Πέτρος 1ή Θέση Πανελλήνιο Κύπελλο Π/Κ
2006 Βασιλακάκος Ευάγγελος 3ή Θέση Παγκόσμιος CISM Κορέα
2006 Αραβαντινός Ελευθέριος 2ή Θέση Πανελλήνιο Κύπελλο
2006 Βασιλακάκος Ευάγγελος 1ή Θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Α/Γ
2006 Βασιλακάκου Μαρία 1ή Θέση Πανελλήνιο Κύπελλο
2006 Κοντός Χρήστος 2ή Θέση Πανελλήνιο Κύπελλο
2006 Κωνσταντακοπούλου Φωτεινή 1ή Θέση Πανελλήνιο Κύπελλο
2006 Παρασίδης Ελευθέριος 1ή Θέση Πανελλήνιο Κύπελλο Π/Κ
2006 Παρασίδης Πέτρος 2ή Θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Π/Κ
2006 Τρατζάς Γιώργος 3ή Θέση Πανελλήνιο Κύπελλο
2006 Ψωμόγλου Αντώνης 2ή Θέση Πανελλήνιο Κύπελλο
2007 Βασιλακάκου Μαρία 3ή Θέση Ευρώπης W.T.F Αζερβαιτζάν
2007 Παρασίδης Ελευθέριος 1ή Θέση Ν/Α ΕυρώπηςΘεσαλλονίκη

Α.Σ. Περιστερίου

Αναγνωρισμένο αθλητικό σωματείο απο

  • Γ.Γ.Α Γενική Γραματεία Αθλητισμού
  • Διεύθυνση Φυσικής Αγωγής
  • ΕΛΟΤ Ελληνική ομοσπονδία TaeKwonDo
  • WTF Παγκόσμια Ομοσπονδία TaeKwonDo
  • ETU Ευρωπαική Ομοσπονδία TaeKwonDo
  • ΠΟΚ Πανελλήνια Ομοσπονδία Kick Boxing
  • WAKO Παγκόσμια Ομοσπονδία Kick Boxing
  • EBU Ευρωπαική Ομοσπονδία Πυγμαχίας

 

//www.as-peristeriou.gr/wp-content/uploads/2019/11/logo1.png

Επικοινωνία